İletişim Bilgileri

MORTEKNİK SU ARITMA SİSTEMLERİ

 • Yetkili Kişi: EYYUP AÇAR
 • Telefon numarası: +90 (212) 476-05-79
 • Adres: 50. Yıl Mahallesi. 2095 Sokak. No.17-19A, Sultangazi, İstanbul, 34265, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
RT-520B YARI KAPALI KASA TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI

RT-520B YARI KAPALI KASA TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI

Kolay Değiştirilebilir Uzun Ömürlü Tak Çevir Filtre Sistemi Anti Bakteriyel Tatlandırıcı Post Karbon Filtre T28 12 Litre (3.2 Galon) Metal Depo
stokta var
525 TL
 • Sipariş miktarı 5 ad. veya daha fazla ise birim fiyatı 400 TL
 • Sipariş miktarı 10 ad. veya daha fazla ise birim fiyatı 375 TL
 • Sipariş miktarı 20 ad. veya daha fazla ise birim fiyatı 350 TL
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: EYYUP AÇAR
 • Telefon numarası: +90 (212) 476-05-79
 • Adres: 50. Yıl Mahallesi. 2095 Sokak. No.17-19A, Sultangazi, İstanbul, 34265, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

RT-520B YARI KAPALI KASA TEZGAH ALTI 1.SINIF SU ARITMA CİHAZI

Yarı kapalı kasa kolay değiştirilebilir tak çevir filtre sistemli ve deposu kasa dışında bulunan RT-520B Tezgah altı su arıtma cihazı şıklığı ve ergonomik tasarımı ve kolay değiştirilebilir filtre sistemi ile kalite standartlarının ötesinde bir sistemi bünyesinde barındırmaktadır.

75 GPD (270 Litre/Gün) kapasitesi evinizin ve işyerinizin sağlıklı ve temiz su ihtiyacını karşılayacak kapasitededir. Harici 12 Litre deposu ile arıtılmış sağlıklı suyunuz her zaman hazır olacaktır. Şık musluğu mutfağınıza değer katarak 360 derece dönebilen başlığı ile kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Cihazı diğer su arıtma sistemlerinden ayıran en önemli özelliği uzun ömürlü tak çevir filtre sisteminin olmasıdır. Tamamen yeni tak-çevir filtre sistemi daha uzun süreli kullanım sağlayarak cihazın verimliliğini artıracak şekilde tasarlanmıştır. Filtre değişimi için servis çağırmanıza gerek kalmadan kendiniz kolayca değiştirebilirsiniz.

Ergonomik Tasarım-Kalite-Performans-Ekonomik Fiyat HEPSİ BİR ARADA

Beş aşamalı yarı kapalı kasa pompasız su arıtma sistemi

Amerikan (Made in USA) 75 Gpd Filmtec Membran Filtre

Günde 270 litre su üretim kapasitesine sahip

Kolay Değiştirilebilir Uzun Ömürlü Tak Çevir Filtre Sistemi

Anti Bakteriyel Tatlandırıcı Post Karbon Filtre T28

12 Litre (3.2 Galon) Metal Depo

Çalışma Basıncı 4-7 bar

Akım kısıtlayıcı flow 300 ml

Dört yönlü (Shut-Off) Valf

Paslanmaz Krom Üç Kollu Yıldız Musluk

Sistem bağlantısı için ¼" beyaz hortum 5 metre

Kolay Kurulum Kılavuzu, Garanti Belgesi

Renkli koli her şey bir kutu içerisinde

Ölçüler (Boy x En x Yükseklik): 24x28x41

2 Yıl Garanti

RT-520B Su Arıtma Cihazının Filtre Özellikleri ve Kullanım Süreleri :

 1. AŞAMA: Tak Çevir kolay değiştirilebilir 5 Micron Sediment Filtre (Ön Tortu Filtrasyonu) %100 polipropilen: Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan 5 micron sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır.

8-9 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir. Kuyu suyu kullanıyorsanız veya şebeke suyunuzda gözle görülür derecede bulanıklık mevcutsa diğer filtrelerin korunması için 4-5 ayda bir değiştirilmesi yararınıza olacaktır.

 1. AŞAMA: Tak Çevir Granül Aktif Karbon Filtresi: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve suyu klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

8-9 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.

 1. AŞAMA: Tak Çevir kolay değiştirilebilir 1 Micron Sediment Filtre %100 polipropilen: Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan 1 micron sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır.

8-9 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.

 1. AŞAMA: TW1812 Filmtec (Made in USA) Amerikan Membran Filtre: Reverse Osmosis sisteminin ana filtresidir. Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) yüksek kaliteli 1.Sınıf membran filtre suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

2~4 yıl aralığında değiştirilir. 3.Yıl değiştirilmesi tavsiye edilir.

5.AŞAMA: Antibakteriyel Tatlandırıcı Post Karbon Filtre:Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır.

Yılda bir defa değiştirilir.

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 525 TL
 • Minimum Sipariş: 1 ad.
Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Ev tipi su arıtma cihazları (su filtreleri)
Oluşturma tarihi: 05.10.2011 23:06
Düzenleme tarihi: 05.10.2011 23:06