İletişim Bilgileri

MORTEKNİK SU ARITMA SİSTEMLERİ

 • Yetkili Kişi: EYYUP AÇAR
 • Telefon numarası: +90 (212) 476-05-79
 • Adres: 50. Yıl Mahallesi. 2095 Sokak. No.17-19A, Sultangazi, İstanbul, 34265, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
RT-1A-M POMPALI MİNERAL FİLTRELİ TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI, resim 1
 • RT-1A-M POMPALI MİNERAL FİLTRELİ TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI, resim 2

RT-1A-M POMPALI MİNERAL FİLTRELİ TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI

Günde 270 litre su üretim kapasitesine sahip Pompa-Transformatör: DC24V/220V/1.2A Amerikan Omnipure 1.Sınıf Post Karbon Filtre
stokta var
575 TL
 • Sipariş miktarı 5 ad. veya daha fazla ise birim fiyatı 400 TL
 • Sipariş miktarı 10 ad. veya daha fazla ise birim fiyatı 375 TL
 • Sipariş miktarı 20 ad. veya daha fazla ise birim fiyatı 350 TL
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: EYYUP AÇAR
 • Telefon numarası: +90 (212) 476-05-79
 • Adres: 50. Yıl Mahallesi. 2095 Sokak. No.17-19A, Sultangazi, İstanbul, 34265, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

RT-1A-M Pompalı Mineral Filtreli Su Arıtma Cihazı

RT-1A-M Pompalı Mineral Filtreli Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı üstün kalitesi ve uygun fiyatı ile Reverse Osmosis Teknolojisini kullanan sınıfının en kaliteli su arıtma cihazlarından biridir. Bünyesinde barındırdığı pompa, yüksek ve alçak basınç sensörleri ile su basıncını sürekli kontrol ederek dengede tutar. Dolayısıyla düzenli basınç altında en iyi performansı sağlayarak her zaman en kaliteli içme suyunu garanti eder. Su basıncının düşük ve düzensiz olduğu yerler için idealdir. Toplam çözünmüş maddelerin (TDS) %95 ini, organik maddelerin %99'unu ve bakterilerin %99'unu filtreleme kapasitesine ve su kalitesi için gereken her özelliğe sahiptir.

Altıncı aşama mineral filtre: Reverse osmosis sistemlerinde filtrasyon sırasında kirlilik oluşturan maddelerle birlikte suda bulunan yararlı mineraller de filtrelendiğinden arıtılmış su bu mineralleri içermez. Gerçekte vücudumuzun mineral ihtiyacının çok az bir kısmını sudaki minerallerden karşılarız. Sporcular, diyet yaparak sağlıklı beslenme kürü uygulayanlar, çocuk ve yaşlıların mineral ihtiyacının desteklenmesi amacıyla altıncı aşama mineral filtre kullanılması önemle tavsiye edilir.

TP19P NSF standartlarında su depolama tankı, gereken her türlü bağlantı parçaları, montaj kiti, ¼" beyaz bağlantı boruları, renkli kutusuyla birlikte gelir. Ekstra herhangi bir aparat ve parça almanızı gerektirmez.

Kalite-Performans-Ekonomik Fiyat HEPSİ BİR ARADA

Altı aşamalı pompalı su arıtma sistemi
Amerikan (Made in USA) 75 Gpd Filmtec Membran Filtre
Günde 270 litre su üretim kapasitesine sahip
Pompa-Transformatör: DC24V/220V/1.2A
Amerikan Omnipure 1.Sınıf Post Karbon Filtre
Altıncı Aşama Mineral Filtre
Tank kapasitesi 12 litre (3,2 Galon) metal depo
Çalışma Basıncı 2-7 bar
Alçak Basınç Sensörü
Yüksek Basınç Sensörü
Akım kısıtlayıcı flow 400 ml
Dört yönlü (Shut-Off) Valf
Paslanmaz Krom mat musluk
Sistem bağlantısı için ¼" beyaz hortum 5 metre
Kolay kurulum kılavuzu, garanti belgesi
Renkli koli her şey bir kutu içerisinde
Çift O Ring ile su sızıntısı yaşamazsınız
Made in Taiwan
2 Yıl Garanti

RT-1A-M Su Arıtma Cihazının Filtre Özellikleri ve Kullanım Süreleri :

 1. AŞAMA: 5 Micron Sediment Filtre (Ön Tortu Filtrasyonu) %100 polipropilen: Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan 5 micron sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır.
  Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir. Kuyu suyu kullanıyorsanız veya şebeke suyunuzda gözle görülür derecede bulanıklık mevcutsa diğer filtrelerin korunması için üç ayda bir değiştirilmesi yararınıza olacaktır. Şeffaf renkli havuzda bulunan 5 micron sediment filtreyi düzenli aralıklarla kontrol ederek ne kadar kirlendiğini gözlemleyebilirsiniz.

 2. AŞAMA: Granül Aktif Karbon Filtresi: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve suyu klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.
  Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.

 3. AŞAMA: Blok Karbon Filtre: Klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddeleri filtreleyerek suyu kimyasal maddelerden arındırır.
  Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.

 4. AŞAMA: TW1812 Filmtec (Made in USA) Amerikan Membran Filtre: Reverse Osmosis sisteminin ana filtresidir. Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) yüksek kaliteli 1.Sınıf membran filtre suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.
  2~4 yıl aralığında değiştirilir. 3.Yıl değiştirilmesi tavsiye edilir.


5.AŞAMA: Made in USA Omnipure yüksek kaliteli Amerikan Post Karbon tatlandırıcı filtre: Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır.
Yılda bir defa değiştirilir.

6.AŞAMA: Mineral Filtre. Ters Osmos sisteminin aldığı mineralleri geri kazandırarak suyu mineral bakımdan zenginleştirir. Çocuklar, yaşlılar, sporcular ve diyet yaparak dengeli beslenme kürü uygulayanlar için idealdir.
Yılda bir defa değiştirilir.

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 575 TL
 • Minimum Sipariş: 1 ad.
Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Ev tipi su arıtma cihazları (su filtreleri)
Oluşturma tarihi: 05.10.2011 22:40
Düzenleme tarihi: 05.10.2011 22:40