İletişim Bilgileri

MORTEKNİK SU ARITMA SİSTEMLERİ

 • Yetkili Kişi: EYYUP AÇAR
 • Telefon numarası: +90 (212) 476-05-79
 • Adres: 50. Yıl Mahallesi. 2095 Sokak. No.17-19A, Sultangazi, İstanbul, 34265, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
RT-1B TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI, resim 1
 • RT-1B TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI, resim 2

RT-1B TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI

RT-1B sizi şaşırtacak fiyat / kalite - performans oranı ile Reverse Osmosis Teknolojisini kullanan sınıfının en kaliteli su arıtma cihazlarından biridir
stokta var
475 TL
 • Sipariş miktarı 5 ad. veya daha fazla ise birim fiyatı 325 TL
 • Sipariş miktarı 10 ad. veya daha fazla ise birim fiyatı 300 TL
 • Sipariş miktarı 20 ad. veya daha fazla ise birim fiyatı 275 TL
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: EYYUP AÇAR
 • Telefon numarası: +90 (212) 476-05-79
 • Adres: 50. Yıl Mahallesi. 2095 Sokak. No.17-19A, Sultangazi, İstanbul, 34265, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

RT-1B Pompasız 1.Sınıf Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

RT-1B sizi şaşırtacak fiyat / kalite – performans oranı ile Reverse Osmosis Teknolojisini kullanan sınıfının en kaliteli su arıtma cihazlarından biridir. Kimyasal madde ya da elektrik kullanmadan en iyi kalite içme suyu üretir. Hidroforlu ya da su basıncı yüksek olan yerler için uygundur. Toplam çözünmüş maddelerin (TDS) %95 ini, organik maddelerin %99'unu ve bakterilerin %99'unu filtreleme kapasitesine ve su kalitesi için gereken her özelliğe sahiptir.

Su basıncı 4 Bar ve üzeri yerler için ideal su arıtma cihazı RT-1B: Bu modelin verimli çalışması için su basıncınızın iyi olması gerekli aksi halde %100 verimle çalışmaz. Büyük şehirlerde ve hidroforlu binalarda su basıncı RT-1B kullanımı için yeterlidir. Su basıncının düşük ve düzensiz olduğu yerlerde pompalı cihaz kullanılması tavsiye edilir. (RT-1A ve diğer pompalı modeller önerilir.)

RT-1B , TP19P NSF standartlarında su depolama tankı, gereken her türlü bağlantı parçaları, montaj kiti, ¼" beyaz bağlantı boruları, renkli kutusuyla birlikte gelir. Ekstra herhangi bir aparat ve parça almanızı gerektirmez.

Kalite-Performans-Ekonomik Fiyat HEPSİ BİR ARADA

Beş aşamalı pompasız su arıtma sistemi

Amerikan (Made in USA) 75 Gpd Filmtec Membran Filtre

Günde 270 litre su üretim kapasitesine sahip

Amerikan Omnipure 1.Sınıf Post Karbon Filtre

Tank kapasitesi 12 litre (3,2 Galon) metal depo

Çalışma Basıncı 4-7 bar

Akım kısıtlayıcı flow 300 ml

Dört yönlü (Shut-Off) Valf

Paslanmaz Krom Mat Avrupa Kuğu Musluk

Sistem bağlantısı için ¼" beyaz hortum 5 metre

Kolay kurulum kılavuzu garanti belgesi içerisinde

Renkli koli her şey bir kutu içerisinde

Çift O Ring ile su sızıntısı yaşamazsınız

Made in Taiwan

2 Yıl Garanti

RT-1B Su Arıtma Cihazının Filtre Özellikleri ve Kullanım Süreleri :

 1. AŞAMA: 5 Micron Sediment Filtre (Ön Tortu Filtrasyonu) %100 polipropilen: Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan 5 micron sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır.

Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir. Kuyu suyu kullanıyorsanız veya şebeke suyunuzda gözle görülür derecede bulanıklık mevcutsa diğer filtrelerin korunması için üç ayda bir değiştirilmesi yararınıza olacaktır. Şeffaf renkli havuzda bulunan 5 micron sediment filtreyi düzenli aralıklarla kontrol ederek ne kadar kirlendiğini gözlemleyebilirsiniz.

 1. AŞAMA: Granül Aktif Karbon Filtresi: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve suyu klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.

 1. AŞAMA: Blok Karbon Filtre: Klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddeleri filtreleyerek suyu kimyasal maddelerden arındırır.

Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.

 1. AŞAMA: TW1812 Filmtec (Made in USA) Amerikan Membran Filtre: Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) yüksek kaliteli 1.Sınıf membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

2~4 yıl aralığında değiştirilir. 3.Yıl değiştirilmesi tavsiye edilir.

5.AŞAMA: Made in USA Omnipure yüksek kaliteli Amerikan Post Karbon tatlandırıcı filtre: Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır.

Yılda bir defa değiştirilir.

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 475 TL
 • Minimum Sipariş: 1 ad.
Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Ev tipi su arıtma cihazları (su filtreleri)
Oluşturma tarihi: 05.10.2011 22:05
Düzenleme tarihi: 05.10.2011 22:05